• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 آبان 1395 / 20:05   کد خبر : 4276   گروه : سیاسی
دولت تا چه زمانی هزینه ضعف عملکرد روابط عمومی استانداری کردستان را پرداخت می‌کند؟

وقتی روابط عمومی استانداری از عهده یک هماهنگی هم برنمی‌آید!

روابط عمومی استانداری کردستان امروز و هم‌زمان با سفر وزیر کشور به کردستان، باز هم نتوانست به انتظارات حداقلی اصحاب رسانه پاسخ دهد و معلوم نیست دولت تا چه زمانی حاضر است هزینه ضعف عملکرد در این واحد را پرداخت کند؟

روابط عمومی استانداری کردستان امروز و هم‌زمان با سفر وزیر کشور به کردستان، باز هم نتوانست به انتظارات حداقلی اصحاب رسانه پاسخ دهد و معلوم نیست دولت تا چه زمانی حاضر است هزینه ضعف عملکرد در این واحد را پرداخت کند؟

به گزارش نوای آبیدر، روابط عمومی استانداری کردستان روز گذشته در قالب یک پیامک از خبرنگاران برای پوشش اخبار سفر وزیر کشور به این استان دعوت به عمل آورد ولی امروز به دلیل تغییر زمان سفر رحمانی‌فضلی خبرنگاران و حتی برخی مدیران استان برای همراهی وزیر دچار مشکل شدند.

 

سفر وزیر کشور به کردستان امروز یک ساعت قبل از موعد اعلام شده به خبرنگاران انجام شد و روابط عمومی استانداری کردستان این تغییر زمان را گویا تنها به خبرگزاری دولت اطلاع داده بود!

 

مسئولان پتروشیمی کردستان خبرنگارانی را که امروز با دردسر فراوان خود را به درب ورودی مجتمع رسانده بودند تا اخبار سفر وزیر را پوشش دهند به داخل مجتمع راه ندادند و گویا از قبل هماهنگی لازم برای این مهم انجام نشده بود.

 

مدیران ارشد استان که قاعدتاً بر کار حوزه روابط عمومی استانداری نظارت می‌کنند لازم است مدیر این حوزه را توجیه کنند که اداره امور این حوزه با لحاظ حساسیت کار نباید تحت اراده شخصی باشد بلکه لازم است قانون ملاک انجام وظیفه برای روابط عمومی استانداری کردستان باشد.

 

مشکل دعوت گزینشی خبرنگاران به برخی جلسات و ناهماهنگی در انجام امور یکی از مشکلاتی است که خبرنگاران استان کردستان پس از روی کار آمدن مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان در دولت یازدهم کم و بیش با آن روبه‌رو بوده‌اند و به نظر می‌رسد این مشکل باید یک بار برای همیشه حل شود.

 

درست است که مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان راه خود را می‌رود ولی توصیه یک خبرنگار به انجام «انتحار» و عنوان این مطلب که «هرکاری دوست دارید انجام دهید» ـ فایل صوتی موجود است ـ در پاسخ به سؤالی درباره علت دعوت گزینشی رسانه‌ها به جلسات در استانداری به هیچ وجه در شأن یک مدیر نظام مقدس اسلامی و دولتی که رئیس  آن خود را یک حقوقدان به مردم معرفی کرد، نیست و بی تفاوتی دولت و شخص استاندار کردستان نسبت به این مسئله تنها به اعتبار دولت خدشه وارد می‌کند.

 

تسنیم

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روابط عمومی استانداری کُردستان استانداری کُردستان هماهنگی دولت

نظرات بینندگان :

محمد چهارشنبه 19 آبان 1395 | 20:33 پاسخ

شکرخدا این خبرنگاران از هر مسیولی که انتقاد می کنند ارتقا پیدا می کند محض خدا و پیغمبر بس کنید تا بیش ازاین*********** به پست های بالاتری ارتقا پیدانکنند

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->