• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 8 آبان 1395 / 14:10   کد خبر : 4254   گروه : اجتماعی
معاون خدمات شهری شهرداری خبر داد:

گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش در سنندج برگزار می شود

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف تجلیل و تقدیر از زحمات شبانه روزی گارگران خدمات شهری گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش اواخر آبانماه سالجاری برگزار می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف تجلیل و تقدیر از زحمات شبانه روزی گارگران خدمات شهری گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش اواخر آبانماه سالجاری برگزار می شود.

به گزارش نوای آبیدر، "آرش رخزادی" معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: پاکبانان از زحمتکش ترین کارکنان شهرداری هستند که بصورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی و تنظیف سطح شهر می باشند.


وی اظهار کرد: خوشبختانه شهروندان فهیم سنندج نیز در راستای حمایت و همکاری و کمک به این قشر زحمتکش مشارکت قابل توجهی در جهت رعایت نظافت سطح شهر دارند.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج افزود: با هدف تجلیل و تقدیر از زحمات شبانه روزی  این قشر زحمتکش گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش برگزار می شود.


رخزادی افزود: در جهت مشارکت شهروندان در این گردهمایی مسابقه عکاسی با محوریت پاکبان، شهر پاک نیز برگزار می شود و همشهریان می توانند از تلاشهای شبانه روزی پاکباناهای سطح شهر و موارد مرتبط تصاویری تهیه و در این مسابقه شرکت نمایند.


وی عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه عکاسی می توانند آثار خود را در قطع A3 در dPA 300 تا تاریخ 20 آبانماه سالجاری به معاونت خدمات شهری واقع در خیابان امام روبروی اداره گمرک طبقه دوم ارسال نمایند.


رخزادی تصریح کرد: در کنار برگزاری گردهمایی پاکبانان، نمایشگاهی از آثار برتر عکاسان برگزار می شود و بر اساس رای هیئت داوران به آثار برتر جوایزی اهداء می گردد.


وی گفت: در مراسم گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش به رسم یادبود از تعدادی از بازنشستگان و پاکبانانی که شرایط ویژه ای دارند و همچنین از پاکبانهای نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل خواهد آمد.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج شهرداری سنندج گفت: امیدواریم شهروندان با شرکت چشمگیر در این مسابقه عکاسی ما را در برگزاری بهتر این مراسم و نمایش گوشه ای از زحمات این همکاران زحمتکش ما، شهرداری را یاری نمایند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش پاکبانان سنندج شهرداری سنندج آرش رخزادی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->