• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1395 / 12:21   کد خبر : 4206   گروه : اجتماعی
صبح امروز صورت گرفت؛

آغاز مرحله حضوری سرشماری نفوس و مسکن در سنندج/استاندار: جابجایی آمار در شهرها و روستاها به ضرر مردم است

مرحله حضوری سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سنندج صبح امروز با حضور مامورین سرشماری و جمعی از مسئولین ارشد استانی به مدت یک ماه رسماً آغاز شد.

مرحله حضوری سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سنندج صبح امروز با حضور مامورین سرشماری و جمعی از مسئولین ارشد استانی به مدت یک ماه رسماً آغاز شد.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، مرحله حضوری سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سنندج صبح امروز با حضور استاندار، رئیس ستاد سرشماری و جمعی از مسئولین و مامورین سرشماری در پردیس فرهنگیان این شهر طی مراسمی به مدت یک ماه رسماً آغاز شد.

 

"عبدالمحمد زاهدی" استاندار کُردستان در این مراسم خطاب با مامورین سرشماری گفت: دقت، جدیت و صحت در ثبت اطلاعات از وظایف اصلی شماست.

 

وی اظهار کرد: سرشماری نفوس و مسکن امانتی است که به همه نسل‌های آینده تعلق دارد و باید در ثبت و حفظ آن نهایت دقت را بکار ببندیم.

 

استاندار کُردستان افزود: مبنای برنامه‌ریزی‌های آینده استان و کشور بر اساس این سرشماری‌ها انجام می‌شود که در نهایت توسعه را به دنبال خواهد داشت.

 

زاهدی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت بیش از انتظار کُردستانی‌ها در مرحله ثبت اینترنتی اطلاعات، تصریح کرد: مردم کُردستان نشان دادند که با وجود محرومیت‌ها و وجود مشکلات زیرساختی به نسبت دیگر استان‌ها، می‌توانند برتر و قدرتمندتر عمل کنند.

 

وی از اجرای احتمالی طرح اشتغال الکترونیکی اشتغال در کُردستان خبر داد و افزود: بر اساس این مشارکت گسترده کُردستانی‌ها، پایلوت یان طرح در آینده‌ای نزدیک در استان اجرا می‌شود.

 

استاندار کُردستان با اشاره به جابجایی آمار برخی از اطلاعات سرشماری اینترنتی، تاکید کرد: ثبت افراد شهری در روستا و روستا در شهر موجب مخدوش شدن اطلاعات و نهایتاً ضرر به نفع مردم آن شهر و روستا است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سرشماری نفوس و مسکن 95 در سنندج سرشماری نفوس و مسکن استاندار کُردستان ثبت اینترنتی دولت

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->