• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مهر 1395 / 00:09   کد خبر : 4121   گروه : سیاسی
اختصاصی نوای آبیدر/

بیانیه شورای سیاست‌ گذاری اصلاح طلبان کُردستان و اعتراف آنان به وابستگی به یکی از سران فتنه+سند

شورای هماهنگی اصلاح طلبان در جدیدترین بیانیه خود که در سایت وابسته به دولت منتشر شده، به وابستگی به یکی از سران فتنه اعتراف کرده‌اند.

شورای هماهنگی اصلاح طلبان در جدیدترین بیانیه خود که در سایت وابسته به دولت منتشر شده، به وابستگی به یکی از سران فتنه اعتراف کرده‌اند.

به گزارش نوای آبیدر، معمولاً در ایام نزدیک به انتخابات، احزاب سیاسی اقدام به صدور بیانیه و اطلاعیه و فراخوان و ... کرده تا در این راستا بتوانند قشرهای مختلف فکری ره به سمت خود جذب کرده و با تشکیل کمیته‌های مختلف به فعالیت سیاسی حزب خود بپردازند.


در کُردستان نیز احزاب و جریانات سیاسی مختلف در ادوار گذشته انتخابات در آزادی و امنیت کامل حزب و شخص مورد نظر خود را حمایت کرده و در چهارچوب قانون، فعالیت سیاسی خود را انجام داده‌اند.


یکی از شاخصه‌های وجود این جریانات سیاسی و پذیرش آن توسط افکار عمومی، شناخته شدن جریان و حزب موجود و مقبولیت عمومی از سوی مردم، نخبگان و صاحبنظران است.


در روزها و ماه‌های اخیر شورایی با نام "شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان کردستان" که آنگونه که از مطالبشان بر می‎آید خود را ولی نعمتان مردم خوانده، بیانیه‌هایی در مذمت جریانات سیاسی مقابل، هشدار به نمایندگان مجلس، آوار برداری‌ و تخریب دولت‌های قبل و نام بردن از اشخاص معلوم الحالی کرده‌اند که تعجب افکار عمومی را برانگیخته‌اند.


نکته قابل تامل در این میان، انتشار این بیانیه‌ها از سایتی مشخص و وابسته به دولت است که در دل خود دولتی‌ها قرار دارد و همین امر شایعات نشر و انتشار بیانیه‌ها و اخبار منصوب به این شورا توسط مدیران ارشد سیاسی استان را قوت بخشیده است.


در جدیدترین بیانیه – بخوانید تظاهر به عقلانیت و مردمی بودن – این شورا که در سایت وابسته به دولت منتشر شده، آواربرداری‌های گذشته که بسیار در ادبیات و کلام مدیران برجسته سیاسی استان دیده می‌شد، دوباره تکرار شده و مردم کُردستان به نوعی در این مطلب بدهکار این جریان خوانده شده‌اند.


در ابتدای این بیانیه برجام به عنوان سندی برای افزایش امنیت کشور قلمداد شده، در حالی که آقایان کت و شلواری پشت این بیانیه گویا دچار فراموشی شده‌اند که امنیت کنونی کشور و به ویژه کُردستان حاصل تلاش‌ها و مجاهدت‌های سربازان حافظ امنیت است که در سایه آن، اینگونه می‌توانند پشت میز نشسته و برای تمامی افکار عمومی تصمیم گیری می‌کنند.


در بخش دیگری از این بیانیه اذعان و اعتراف شده که بخش‌هایی از اعتبارات رئیس جمهور به کُردستان تخصیص نیافته؛ که نه تنها این امر صحیح بوده بلکه دولتی‌ها و شخص رئیس جمهور کماکان در تحقق شعار "تشکیل کارگروه افزایش اعتبارات به کُردستان" عاجز مانده‌اند و به قول خودشان عمری نیز به پایان دولت باقی نمانده است.


این بیانیه افزوده که استاندار در سال‌های اخیر تعداد نیروهای وابسته به جریان اصلاح طلبی در ادارات را به طرز چشمگیری افزایش داده و و تلویحاً وی را تحت فشار قرار داده تا مابقی مدیران به قول آنها "غیر همسو با دولت" را از عرصه حذف کند.


در بخش قابل تامل دیگری در این بیانیه آمده که نمایندگان دخالت فراقانونی در امور ادارات دارند؛ این در حالی است که بر اساس قانون نظارتی نمایندگان، آنها اجازه ورود به جاهایی که احساس کم کاری و یا خطر کنند را به عنوان منتخبین مردم دارند؛ البته شاید آقایان واهمه‌ای از مطلب یا موضوعی دارند که توسط نمایندگان برای افکار عمومی فاش شود!


این بیانیه در پایان با آوردن اسم دو تن از اشخاص سیاسی کشوری که یکی از آنها از حامیان فتنه 88 نیز بود، خود را مطیع دستورات آنها دانسته که خود تائیدی بر نوع وابستگی این شورا و جریانات پشت پرده آن است.

 

بیانیه شورای هماهنگی اصلاح طلبان و اعتراف آنان به وابستگی به یکی از سران فتنه


سایت نوای آبیدر بر اساس رسالت کاری خود مبنی بر تنویر، شفاف سازی و برداشتن پرده‌ها، این مطلب را به عنوان روشنگری در فضای سیاسی استان منتشر شکرده و در آینده نیز مطالبی جدید و ضروری در راستای آگاه سازی مردم شریف سنندج و کُردستان و شناخت سره از ناسره را منتشر خواهد کرد.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای هماهنگی اصلاح طلبان سران فتنه کُردستان مدریان ارشد سیاسی کُردستان اصلاح طلب کُردستان

نظرات بینندگان :

نيم نگاه چهارشنبه 5 آبان 1395 | 19:58 پاسخ

"در حالی که آقایان کت و شلواری پشت این بیانیه گویا دچار فراموشی شده‌اند "

با توجه به متن فوق به نظر شما (نگارنده گان متن) : آقایان بجاي "کت و شلوار" چه چيزي بايد بپوشند؟

خخخ پنجشنبه 6 آبان 1395 | 14:18

آخه آی کیو کت و شلواری اصطلاحه...تو که هنوز سواد نداری چرا نظر میدی..این کنایه از سیاستمداران وابسته به برخی از جریان‌هاست

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->