• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : جمعه 2 مهر 1395 / 13:28   کد خبر : 4106   گروه : اجتماعی
وعده‌ی دیگری برای فرودگاه سنندج/

فرودگاه سنندج میزبان پرواز کیش/مدیرعامل کیا پرواز: فرودگاه سنندج استاندارد است/انتظار مردم برای تحقق وعده‌های مسئولین

شرکت کیا پرواز کُردستان از دایر شدن پروازمستیقیم سنندج-کیش خبر داده، امری که در سال‌های اخیر برای دیگر شهرها و کشورهای همجوار شنیده شده و مردم انتظار تحقق آن را دارند.

شرکت کیا پرواز کُردستان از دایر شدن پروازمستیقیم سنندج-کیش خبر داده، امری که در سال‌های اخیر برای دیگر شهرها و کشورهای همجوار شنیده شده و مردم انتظار تحقق آن را دارند.

به گزارش نوای آبیدر، فرودگاه بین المللی سنندج در سال‌های اخیر مورد بی‌مهری‌های فراوانی از سوی مسئولین قرار گرفته و وعده‌های فراوانی در خصوص انجام منظم پرواز‌ها و همچنین دایر کردن پرواز‌های کشوری و بین المللی داده شده که تاکنون محقق نشده است.

 

همچنین بهانه‌های عجیب و غیرفنی برخی از شرکت‌های پروازی در خصوص غیراستاندارد بودن این فرودگاه موجب شد تا بسیاری از آنان از فعالیت در فرودگاه سنندج سرباز زنند؛ این درحالی است که فرودگاه سنندج میزبان قدوم مبارم مقام معظم رهبری در سال 88 بود که خط بطلانی بر نظریات موجود است.

 

همچنین وعده دایر کردن پروازهای بین المللی سلیمانیه در سال‌های قبل و محقق نشدن آن و همچنین کنسل شدن متعدد پروازهای تهران – سنندج نگرانی بسیاری از شهروندان کُردستانی را به دنبال داشته است.

 

در این میان، شرکت کیا پرواز روز پنجشنبه خبر دایر شدن پرواز سنندج ـ کیش برای نخستین بار در فرودگاه سنندج داده و گفته که برای اولین بار و از 24 مهرماه جاری، هفته‌ای دو پرواز از سنندج به کیش و به صورت رفت و برگشت به پروازها اضافه می‌شود.

 

فرزاد صمد نژاد با اعلام اینکه دو میلیارد تومان برای این مهم هزینه شده، می‌گوید که مسافران می‌توانند با تخفیف 50 درصدی در بیمارستان‌های کیش چکاپ شوند.

 

وی همچنین از افزایش پروازهای سنندج – تهران خبر داده و افزوده که فرودگاه سنندج امن است.

 

سخنان مدیرعامل شرکت کیا پرواز – در صورت تحقق – می‌تواند نوید بخش تحولی خوب در بخش فرودگاهی و صنعت توریسم کُردستان و شهر سنندج باشد که مسافرین و گردشگان بسیاری از شهرها و کشورهای دوردست به استان فرهنگی و گردشگر پذیر کُردستان سفر کنند.

 

اردیبهشت ماه سالجاری نیز شرکت هواپیمایی آوای سفر سبز از آغاز پروازهای مستقیم سنندج – استانبول خبر داده بود و گفته بود که انجام این پرواز بهانه ای برای استارت پرواز سنندج استانبول و سنندج ادانا بود که نماینده شرکت بوراجت در سازمان هواپیمایی کشور نیز روند انجام این مهم را تسهیل کرد.

 

امید است وعده‌های شرکت‌های دولتی و خصوصی درخصوص تحقق واژه "بین المللی" بودن فرودگاه سنندج و اهمیت استراتژیک آن در غرب کشور عملی شود و شاهد پیشرفت بیشتر استان باشیم؛ امری که در دولت یازدهم مورد بیشترین بی‌مهری قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

فرودگاه سنندج پرواز کیش-سنندج شرکت کیا پرواز کُردستان فرودگاه بین المللی مسئولین دولتی

نظرات بینندگان :

سیروان بازافکن جمعه 9 مهر 1395 | 12:40 پاسخ

تنها پروازی که شاید بتواند برای یک شرکت هوایی در سنندج به صرفه باشد پرواز تهران در بعدازظهر است،گمام نمیرود پروازها به دیگر نقاط ایران یا خارج مورد استقبال قرار گیرد

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->