• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 فروردین 1394 / 09:58   کد خبر : 391   گروه : سیاسی
شهردار سنندج در گفتگوی اختصاصی با نوای آبیدر:

ورود و یا حمله به ساختمان شورای شهر ارتباطی با شهرداری ندارد/ ابهامات مالی شهرداری سنندج در سنوات گذشته رخ داده است/اولین نفری بودم که به تخلف مالی پی بردم

شهردار سنندج گفت: خبر حمله و یا ورود به ساختمان شورای شهر سنندج هیچ ارتباطی با بنده و کارمندان بدنه شهرداری سنندج ندارد.

شهردار سنندج گفت: خبر حمله و یا ورود به ساختمان شورای شهر سنندج هیچ ارتباطی با بنده و کارمندان بدنه شهرداری سنندج ندارد.

"کامیاب شادمان" شهردار سنندج صبح امروز پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی تلفنی با خبرنگار نوای آبیدر در واکنش به خبر حمله و یا ورود افراد ناشناس به ساختمان شواری شهر سنندج گفت: این موضوع هیچ ارتباطی با شهرداری سنندج ندارد و بنده نیز از این موضوع کاملا بی اطلاع بوده ام.

 

وی تصریح کرد: خبر حمله و یا ورود به ساختمان شورای شهر سنندج هیچ ارتباطی با بنده و کارمندان بدنه شهرداری سنندج ندارد.

 

شهردار سنندج اظهار داشت: بنده به عنوان شهردار فعلی سنندج همواره درصدد این بوده ام که اگر بحث یا موضوعی هم در مجموعه شهرداری بوجود بیاید، در فضایی کاملاً آرام و بدور از هرگونه تنش حل و فصل شود.

 

شادمان در پاسخ به سوال خبرنگار نوای آبیدر مبنی بر "دلیل انتشار چنین خبری از سوی اعضای شورای شهر سنندج چیست؟" گفت: هر کسی و یا فردی اگر ذره ای از الفبای سیاست و تعامل را آموخته باشد، قطعاً دست به چنین کاری در این فضا نخواهد زد چرا که همواره تاکید بنده بر حل مباحث و بعضاً مشکلات از طریق گفتگو و تعامل بوده است و بازهم تاکید می کنم که این عمل از جانب شهردار سنندج و مجموعه شهرداری صورت نگرفته است.

 

وی در پاسخ به این سوال که "آیا زمزمه های عزل و یا استیضاح شما از سوی اعضای شورای شهر سنندج که در ماه های اخیر در فضای رسانه ای کُردستان مطرح شده است، نوعی سهم خواهی شورا از شهرداری بوده است و یا در حقیقت مشکلاتی در سیستم وجود دارد؟ اظهار داشت: در مجموعه ای نسبتاً بزرگ همانند شهرداری سنندج، وجود اختلاف سلیقه هایی در امر مدیریت شهری و یا هر مقوله ای دیگر کاملاً طبیعی است و سازمان موفق سازمانی است که با این چالش ها و انتقادات کارهای اجرایی خود را پیش ببرد چرا که نقد سازنده و فضای منتقدانه موجب رشد و تعالی در هر سیستم و دستگاهی می شود.

 

وی ادامه داد: در این مدت همواره فعالیت های شهرداری سنندج به عنوان دستگاه خدمت رسان به شهروندان سنندجی در سایت این سازمان انتشار و انعکاس یافته است و مردم می توانند پیشرفت پروژه های شهری و فعالیت های این سازمان را در راستای ارتقا کیفیت خدمات شهری مشاهده کنند و بحث استیضاح هیچ خللی در خدمات رسانی به مردم ایجاد نکرده است.

 

شهردار سنندج در خصوص خبر "تخلف مالی در شهرداری سنندج و احتمال ارتباط آن با موضوع طرح سوال و استیضاح" گفت: در ابتدای به امر باید به این موضوع اشاره کنم که به دلیل عدم صدور حکم و رای قطعی از سوی مراجع قضایی، اطلاق عنوان "تخلف" امری نادرست است.

 

وی افزود: ابهاماتی در مباحث مالی در شهرداری سنندج وجود داشت که در بدو ورود من به عنوان شهردار سنندج دستور پیگیری این موضوع را صادر کردم.

 

شادمان یادآور شد: از دستگاه های نظارتی، امنیتی و دادگستری تشکر ویژه دارم چرا که همواره مجموعه شهرداری سنندج و شهردار را در پیگیری این موضوع یاری داده اند.

 

وی تصریح کرد: بنده به عنوان شهردار سنندج اولین نفری بودم که به موضوع ابهامات مالی در شهرداری سنندج که در سنوات گذشته رخ داده بود پی بردم و آن را اعلام کردم که نقطه عطف بزرگی در شهرداری سنندج محسوب می شود.

 

شهردار سنندج ادامه داد: ورود به موضوع بررسی احتمال تخلف مالی در شهرداری سنندج با دستور بنده به معاون اداری و مالی شهرداری صورت گرفت و گزارش نهایی آن با همکاری و اطلاع تمامی دستگاه های نظارتی، امنیتی و قضایی به استاندار کُردستان تقدیم شد و وی نیز موضوع را به صورت آشکار رسانه ای کرد.

 

شادمان تصریح کرد: خبر تخلف و ابهامات مالی در شهرداری سنندج هیچ ارتباطی با بحث استیضاح بنده از سوی شورای شهر ندارد.

 

شهردار سنندج در پایان یکبار دیگر تاکید کرد: آرامش موجود در شهر سنندج حاصل تلاش بسیاری از نیروهای دلسوز، خدوم و زحمت کش در بسیاری از دستگاه ها است و همه بر این امر واقف هستیم که برای بدست آوردن این آرامش هزینه های بسیاری داده ایم و حفظ این آرامش وظیفه ای همگانی است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهردار سنندج کامیاب شادمان تخلف مالی حمله به ساختمان شورای شهر سنندج

نظرات بینندگان :

سنندجی پنجشنبه 27 فروردین 1394 | 13:22 پاسخ

شورای شهر همیشه به فکر منافع خودشون هستند. اگه کسی هم بخواد خوب کار کنه اینجوری نمیزارن و استیضاحش می کنن.

ايوب جمعه 28 فروردین 1394 | 17:06 پاسخ

شوراها در اين چند سالي كه بر سر كار آمده اند هيچ كاري براي مردم انجام نداده اند.همه انها به دنبال منافع شخصي خودشان هستند.هر شهرداري هم بر سر كار بيايد كاري از پيش نخواهد برد

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->