• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 فروردین 1394 / 08:17   کد خبر : 388   گروه : سیاسی
یک مقام امنیتی آگاه خبر داد

تکذیب حمله به ساختمان شورای شهر سنندج/استیضاح شهردار روند قانونی خود را طی می کند

یک مقام امنیتی آگاه در خصوص خبر ورود و یا حمله افراد ناشناس در روز چهارشنبه  به ساختمان شورای شهر سنندج گفت: این خبر کذب است و چنین اتفاقی رخ نداده است.

یک مقام امنیتی آگاه در خصوص خبر ورود و یا حمله افراد ناشناس در روز چهارشنبه به ساختمان شورای شهر سنندج گفت: این خبر کذب است و چنین اتفاقی رخ نداده است.

یک مقام امنیتی آگاه در گفتگو با خبرنگار نوای آبیدر در خصوص خبر ورود و یا حمله افراد ناشناس در روز چهارشنبه  به ساختمان شورای شهر سنندج گفت: این خبر کذب است و چنین اتفاقی رخ نداده است.

 

وی اظهار داشت: چیزی تحت عنوان ورود با زور و یا حمله اتفاق نیفتاده است، بلکه چند نفر از افراد سرشناس جامعه ورزشی برای رایزنی با شورای شهر در خصوص استیضاح شهردار سنندج به آنجا رفته بودند.

 

این مقام امنیتی آگاه افزود: استیضاح شهردار سنندج همانند دیگر مقوله ها سیر و روند قانونی خود را طی می کند و اگر عده ای بخواهند در این فضا سیاه کاری کنند و یا امنیت شهری را به چالش بکشند، قاطعانه برخورد خواهد شد.

 

به گزارش سایت کُردتودی، روز گذشته "جلال شریعتی" رئیس شورای شهر سنندج و "سیدغریب سجادی" عضو این شورا از ورود افراد ناشناس به ساختمان این شورا برای جلوگیری از استیضاح شهردار سنندج خبر داده بودند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای شهر سنندج استیضاح تکذیب

نظرات بینندگان :

khalil پنجشنبه 27 فروردین 1394 | 18:44 پاسخ

1- روز گذشته "جلال شریعتی" رئیس شورای شهر سنندج و "سیدغریب سجادی" عضو این شورا از ورود افراد ناشناس به ساختمان این شورا برای جلوگیری از استیضاح شهردار سنندج خبر داده بودند .
2 - یک مقام امنیتی آگاه در گفتگو با خبرنگار نوای آبیدر در خصوص خبر ورود و یا حمله افراد ناشناس در روز چهارشنبه به ساختمان شورای شهر سنندج گفت: این خبر کذب است و چنین اتفاقی رخ نداده است.
3 - ما خبر " 1 " را قبول كنيم يا خبر " 2 " را ؟؟؟ و يا هيچ كدام را .

ناشناس جمعه 28 فروردین 1394 | 12:51

خبر رو خوب بخون...نوشته "چیزی تحت عنوان ورود با زور و یا حمله اتفاق نیفتاده است، بلکه چند نفر از افراد سرشناس جامعه ورزشی برای رایزنی با شورای شهر در خصوص استیضاح شهردار سنندج به آنجا رفته بودند" ...یعنی اینکه حمله تکذیب شده و الا چند نفر رفتن اونجا

سيروان جمعه 28 فروردین 1394 | 20:19 پاسخ

قضيه مشخصه.شورا قصد داشته شهردار رو خراب كنه.يك نقشه مسخره كشيدن تا وجه شهردار بد نشون داده بشه.چه كسي باورش ميشه شورا به دليل كم كاري ميخواد شهردار را استيضاح كنه.حتما سهمي كه خواستن بهشون داده نشده

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->