• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تیر 1395 / 21:36   کد خبر : 3783   گروه : علمی و فناوری

انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی با مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان

در دیدار رییس جهاد دانشگاهی واحد کردستان با مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی کردستان با مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان امضا شد.

در دیدار رییس جهاد دانشگاهی واحد کردستان با مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی کردستان با مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان امضا شد.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد کردستان، قباد مرادی، در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی و واحد پژوهش این واحد که به منظور انعقاد تفاهم نامه بین این دو ارگان انجام شد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت و پتانسیل‌ زیادی در بخش پژوهشی دارد که امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه بتوانیم اثرگذاری خاصی در توسعه بخش پژوهش استان ایجاد کنیم.


وی افزود: ما در تلاشیم تا عوامل موثر بر سلامت در استان که بسیار زیاد است، را مورد بررسی قرار داده تا با نتایج به دست آمده در این پژوهش ها بتوانیم سلامت جامعه را ارتقاء دهیم.  


مرادی بیان کرد: مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان قصد دارد تا جایگاه تحقیق و پژوهش را در جامعه ارتقاء داده و از لحاظ کمی و کیفی بتوان پژوهشگران موفقی را در این زمینه تربیت کنیم.


وی عنوان کرد: پژوهش‌های اجتماعی موجب می‌شود تا همه تصمیمات در حوزه‌های اجتماعی مبتنی بر شواهدی باشد که از طریق پژوهش‌های مناسب به دست آمده باشد.


رئیس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان اعلام کرد: این مرکز با بکارگیری نیروی انسانی، جذب منابع و انجام پژوهش‌هایی در سطوح مختلف استانی، منطقه‌ای، ملی و بین المللی در زمینه عوامل موثر بر سلامت در مسیر نیل به هدف والای اعتلای سطح سلامت جامعه و نهادینه شدن رفتارهای ارتقا دهنده سلامت در جامعه قدم می‌دارد.


وی با اعلام اینکه اثرگذاری پژوهش زمانی است که شواهد به دست آمده از این تحقیقات به دست تصمیم گیران برسد، ادامه داد: جهاددانشگاهی و این مرکز تحقیقاتی با همکاری هم می توانندبینش و نگرش جامعه نسبت به پژوهش را تغییر دهند.


مرادی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی جایگاه وزینی در زمینه پژوهشی و اجتماعی در کشور دارد، یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در سطح استان از این پتانسیل استفاده لازم را ببریم.

 

انتهای پیام/

 

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

جهاد دانشگاهی تفاهم نامه همکاری عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت کردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->