• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 فروردین 1395 / 09:48   کد خبر : 3367   گروه : اجتماعی
مسئولین، زمان اقدام و عمل است/

تونل خیابان انقلاب سنندج؛ از چهار ساله شدن پروژه تا قول مساعد فخری جهت اتمام تا پایان سال

پروژه اخداث تونل خیابان انقلاب سنندج در حالی وارد چهارسالگی خود می‎شود که شهردار سنندج قول مساعد بهره‎برداری از این طرح مهم شهری را تا پایان سال 95 به همشهریان داده است.

پروژه اخداث تونل خیابان انقلاب سنندج در حالی وارد چهارسالگی خود می‎شود که شهردار سنندج قول مساعد بهره‎برداری از این طرح مهم شهری را تا پایان سال 95 به همشهریان داده است.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، رویای داشتن شهری آباد و پیشرفته از دیرباز آرزوی سنندجی‎ها بوده و علی‎رغم تلاش صادقانه برخی از مدیران شهری در سال‎های اخیر، کماکان شهر سنندج با مشکلات اتمام پروژه‎های شهری مواجه است.

 

نمونه بارز تاخیر و تعویق در اتمام پروژ‌های شهری سنندج، «تونل خیابان انقلاب» است که در سال 91 و در زمان تصدی‌گری شریعتی شهردار اسبق سنندج کلید خورد که کماکان با مشکل تامین اعتبار و معارض شخصی املاک مواجه است.

 

تونل خیابان انقلاب سنندج، طرحی که در سال 91 توسط "علیرضا شهبازی" استاندار وقت کُردستان در راستای تلاش برای جبران عقب ماندگی های شهر کلید خورد اما گویا کلید وی قفل پروژه را برعکس چرخاند و آن را زمین گیر کرد.

 

این پروژه که بنا به اعلام شهردار اسبق سنندج قرار بود شهریور ماه سال 92 به بهره برداری برسد اکنون با سیرصعودی افزایش اعتبارات مورد نیاز به دلیل تورم رو به روست.

 

پیش تر و در مرداد ماه سال 94، معاون عمرانی شهرداری سنندج از هزینه شدن 5 میلیارد و 240 میلیون تومان اعتبار برای احداث تونل انقلاب سنندج خبر داده بود و گفته بود که برای اتمام این پروژه اعتباری بالغ بر 4 تا 5 میلیارد تومان لازم است.

 

 وی اذعان داشته بود که درست نبودن برآوردها و نقشه‌های پروژه‌های عمرانی پروژه تونل انقلاب از سوی کارفرمای مربوطه است که پروژه‌های عمرانی در دست اجرا در سنندج در موعد مقرر به پایان نمی‌رسد.

 

اتمام پروژه احداث تونل خیابان انقلاب در دوره تصدی‌گری شریعتی و شادمان بر شهرداری سنندج زمین‌گیر شده بود و مردم سنندج را چهارسال است که چشم به راه احداث این پروژه مهم شهری – که سهم قابل توجهی از کاهش بار ترافیکی خیابان انقلاب را بر عهده دارد – کرده است.

 

با تغییر در مدیریت شهرداری سنندج و ورود "منوچهر فخری" خبرات امیدوارکننده‎ای از اتمام پروژه تونل انقلاب و دیگر طرح‎های عمرانی شهری به گوش می‎رسد.

 

شهردار سنندج در بازدید ماه گذشته از چهارطرح بزرگ عمرانی شهری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، قول مساعد اتمام این پروژه ها را تا هفته دولت و پایان سال 95 به مردم سنندج داد.

 

همچنین روز گذشته شهردار سنندج در دیدار با با مشاور و پیمانکار پروژه تونل انقلاب، بهره برداری و اتمام پروژهای عمرانی را اصلی ترین اولویت شهرداری سنندج دانست.

 

شهردار سنندج با اشاره به اینکه اتمام زمانبندی شده طرحهای عمرانی بدون شک باعث رضایت و مهمتر اینکه موجب جلب اعتماد مردم خواهد شد.

 

فخری با بیان اینکه  قبل از اجرای هر پروژه عمران شهری میبایست مشکل معارضین آن را حل نمود، به پیمانکار تونل انقلاب توصیه کرد، از نظر تامین اعتبار مشکلی وجود ندارد ،لذا ضروریست که با جدیت نسبت به اتمام پروژه اقدام نماید.

 

امید است پروژه‌های شهری سنندج در سال جاری به پایان رسیده و اقدام و عملی واقعی مسئولین را در این زمینه شاهد باشیم.

 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تونل خیابان انقلاب سنندج تونل اتمام پروژه های شهری اتمام پروژه های شهری سنندج شهرداری سنندج

نظرات بینندگان :

رضائی چهارشنبه 25 فروردین 1395 | 12:00 پاسخ

اگر سنندج چند مدیر مثل آقای دکتر فخری داشت الان وضعیت شهر خیلی بهتر ازین بود.امیدوارم با ادامه کار ایشان سنندج شاهد افتتاح تله کابین ابیدر ونیز شهربازیهای مدرن پارک ابی ودیگر امکانات به روز باشد.

خادم الشهدذوالفقاربابایی پنجشنبه 26 فروردین 1395 | 14:48

37سال از برکت انقلاب اسلامی میگذرد کدام یک از مسئولان قدمی برداشتند تااقای******** دومی باشد بجز شهداه نباشن

خادم الشهداذوالفقار بابایی چهارشنبه 25 فروردین 1395 | 13:58 پاسخ

مسولان از شهدا از جانبازان از رزمندگان از مصتضعفان از خدا از اهل بیت شرم نمیکنن خجالت نمیکشن بس کنید تورو خدا از بسکه شعار دادید 387

شاهرخ چهارشنبه 25 فروردین 1395 | 21:54 پاسخ

ممنون از آقای فخری

خادم الشهداه ذوالفقاربابایی پنجشنبه 26 فروردین 1395 | 14:39

لابد اقای به شما خوب میرسه

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->