• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 بهمن 1392 / 08:29   کد خبر : 284   گروه : سیاسی
سید احسن علوی:

مردم کُردستان با وجود تبلیغات دشمن در تمامی عرصه های انقلاب در صفوف مقدم هستند

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم کُردستان ثابت کرده اند با وجود تبلیغات دشمن همواره در تمام عرصه های سرنوشت ساز انقلاب در صفوف مقدم حضور دارند.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم کُردستان ثابت کرده اند با وجود تبلیغات دشمن همواره در تمام عرصه های سرنوشت ساز انقلاب در صفوف مقدم حضور دارند.

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن سنندج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نوای آبیدر اظهار داشت: 22 بهمن مظهر عزم ملی، اتحاد و همبستگی ملت همیشه در صحنه ایران است.

وی افزود: کشورهای غربی و دنیای استکبار باید بداند که مردم ایران همواره در مقابل کسانی که این ملت را تحقیر کرده اند ایستاده اند و اتحادی که امروز با حضور گسترده اقشار مردم شاهد آن هستیم، اتحاد در مقابل زورگویی های غربی ها است.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمایت های مردم از تیم مذاکره کننده هسته ای، تاکید کرد: اگر تاکنون هر موفقیتی از جمله موفقیت در عرصه دیپلماسی خارجی حاصل شده است یقیناً با پشتیبانی مردم و درایت رهبری بوده است.

علوی تصریح کرد: حمایت همیشگی مردم از نظام اسلامی، کشور و انقلاب را در مقابل تمام تهدیدات دشمن اعم از سخت و نرم بیمه کرده است.

وی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم کردستان و بویژه سنندج در راهپیمایی 22 بهمن با وجود هوای بارانی، خاطرنشان کرد: این حضور باشکوه نشان دهنده ولایی بودن و انقلابی بودن مردم دلیر کردستان است چرا که این مردم ثابت کرده اند با وجود تبلیغات دشمن همواره در تمام عرصه های سرنوشت ساز انقلاب در صفوف مقدم حضور دارند.

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سید احسن علوی راهپیمایی 22 بهمن سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->