• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 4 اسفند 1392 / 08:08   کد خبر : 279   گروه : سیاسی
استاد حقوق و روابط بین الملل دانشگاه های کُردستان:

ترور شخصیت های برجسته کُردستان نشان از ناتوانی غرب در برابر اراده مردم است

استاد حقوق و روابط بین الملل دانشگاه های کُردستان گفت: ترور شخصیت های مطرح و مردمی کُردستان که نقشه آن با دسیسه دستگاه های اطلاعاتی غربی و گروهک های معاند بود، نشان از عجز و ناتوانی آنها در برابر اراده مردم کُردستان است و زمانی که می بینند مردم با آنها همراه نمی شوند، دست به چنین اقدامات شنیعی می زنند.

استاد حقوق و روابط بین الملل دانشگاه های کُردستان گفت: ترور شخصیت های مطرح و مردمی کُردستان که نقشه آن با دسیسه دستگاه های اطلاعاتی غربی و گروهک های معاند بود، نشان از عجز و ناتوانی آنها در برابر اراده مردم کُردستان است و زمانی که می بینند مردم با آنها همراه نمی شوند، دست به چنین اقدامات شنیعی می زنند.

"علیرضا رحمت پناه" استاد حقوق و روابط بین الملل دانشگاه های کُردستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نوای آبیدر گفت: دنیای غرب همواره در تلاش بوده است تا به اسم حقوق بشر و برابری دنیا را در سیطره خود قرار دهد و خود را مدافع آزادی و انسانیت جلوه دهد.


وی اظهار داشت: در صدر این کشورها، آمریکا که خود اولین ناقض حقوق بشر است با حمایت و تجهیز گروهک های تروریستی نظیر داعش زمینه را برای اشغال دولاره عراق فراهم کرده است.


این استاد روابط بین الملل افزود: آمریکا با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی که خون و جان انسان ها برایشان کمتر از حیوانات است، همواره نشان داده است که خوی وحشی گری و نسل کشی را همانند دگیر قاتلان تاریخ در سر دارد و تنها نقابی از حقوق بشر پوشالی بر صورت دارد.


رحمت پناه ترور سیاه پوست های بیگناه در آمریکا توسط پلیس های سفید پوست را بدترین نقض حقوق بشر دانست و تاکید کرد: زمانی که فردی در به جرم اقدام علیه امنیت ملی، محاربه و دیگر اقدامات خرابکارانه در کشوری دستگیر و مجازات می شود جیغ و فریاد رسانه های انها بلند می شود که در کشورهای دیگر حقوق بشر نقض می شود، غافل از اینکه خودشان بزرگترین ناقض آن هستند.


وی به ترور شخصیت های مذهبی و سرشناس کُردستان در سال های گذشته نظیر ماموستا شیخ الاسلام و ماموستا برهان عالی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ترور این شخصیت های مطرح و مردمی کُردستان که نقشه آن با دسیسه دستگاه های اطلاعاتی غربی و گروهک های معاند بود، نشان از عجز و ناتوانی آنها در برابر اراده مردم کُردستان است و زمانی که می بینند مردم با آنها همراه نمی شوند، دست به چنین اقدامات شنیعی می زنند.


این استاد حقوق دانشگاه های کُردستان گفت: قطعاً حکم کسی که علیه امنیت ملی اقدام کند و مدافعان این مرز و بوم را به خاک و خون بکشد اعدام است.


رحمت پناه به فضا سازی رسانه های هفته های اخیر سایت های ضد انقلاب نظیر بی بی سی، رادیو فردا، صدای امریکا و ... در خصوص یکی از معاندان نظام به اسم "سامان نسیم" گفت: درخواست سازمان عفو بین الملل و دیگر نهاد های به ظاهر انسان دوست دنیا در خصوص این فرد که در نبرد مسلحانه با نیروهای سپاه پاسداران دستگیر شد، بسیار خنده دار و مضحک است چرا که همگی دست پرورده استکبار و آمریکا هستند.


رحمت پناه افزود: مردم کُردستان در طول جنگ تحمیلی و همچنین سال های اخیر شهدای بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده اند تا امنیت پایدار کنونی برقرار شود واجازه نخواهند داد که این شرایط به هیچ قیمتی ازبین برود.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel

PDO Query2 Error