• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 31 مرداد 1394 / 13:03   کد خبر : 1786   گروه : فرهنگ و هنر
ازسوی رییس بسیج مستضعفین و وزیر آموزش و پرورش؛

کسب رتبه نخست آموزش و پرورش کردستان در اجرای اردوی راهیان نور

در اجرای عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور سال 93، اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان به عنوان دستگاه برتر کشوری انتخاب و از سوی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان بسیج مستضعفین مورد تقدیر قرار گرفت.

در اجرای عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور سال 93، اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان به عنوان دستگاه برتر کشوری انتخاب و از سوی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان بسیج مستضعفین مورد تقدیر قرار گرفت.

به کزارش نوای آبیدر، "رشید قربانی" مدیر کل آموزش و پرورش استان کُردستان گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، استان کردستان در اجرای پنجمین دوره متوالی اردوهای راهیان نور دانش آموزی در سال 93 به عنوان استان برتر کشور انتخاب و در مراسمی که هفته گذشته به همین مناسبت در تهران برگزار شد موفق به دریافت لوح تقدیر دکتر فانی وزیر محترم آموزش و پرورش و رییس شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و سردار نقدی رییس محترم سازمان بسیج مستضعفین شد.

 

وی اظهار داشت: در این مراسم، اداره کل آموزش و پرورش کردستان به عنوان دستگاه برتر در اجرای اردوهای راهیان نور دانش آموزی به همراه چند استان دیگر مورد تقدیر گرفت و  موفق به دریافت تندیس تجلی اخلاص شد.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان کُردستان افزود: در سال تحصیلی 94-93 آموزش و پرورش استان با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان و بسیج دانش آموزی و فرهنگیان بیش از 28 هزار نفر از دانش آموزان دوره متوسطه دوم را برای بازدید از مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب کشور اعزام نمود.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

راهیان نور آموزش و پرورش کُردستان رشید قربانی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->